Kas tai yra?

Magic Nuudles ® tai ekologiškas konstruktorius, pagamintas iš kukurūzų krakmolo, maistinių dažų ir vandens. Tai saugūs, biologiškai skaidomi žaislai, kurie patys gamina savo klijus – kukurūzų krakmolas yra vieni iš geriausių gamtos naturalių klijų.

Taip pat naudojami, kaip lavinamoji menų medžiaga – Magic Nuudles ® detales galima kirpti žirklėmis, pjauti plastikiniu peiliuku, spausti, sukti, suteikiant joms norimą formą. Šiek tiek sudrėkinus pradeda lipti ir puikiai išsilaiko prilipusios prie kitų paviršių, tokių kaip popierius, medis, stiklas ar oda. Magic Nuudles kukurūzus galima naudoti pakartotinai – detalės lengvai atsiskiria viena nuo kitos. Po antro ar trečio karto jos tampa nebe tokios lanksčios ir jas teks išmesti.

Švelnių pastelės spalvų Magic Nuudles kukurūzų detalės puikiai tinka  atvirukų, vaikiškų dovanų pakavimo, foto rėmelių dekoracijoms, namų puošybai švenčių bei vaikų gimtadienių metu. Užpiltos nedideliu kiekiu vandens ir ištirpdytos detalės gali būti naudojamos tapybai su teptuku – gaunama neįprasta bei originali popieriaus tekstūra.

Rekomenduojama fizinės terapijos specialistų, specialaus ugdymo pedagogų, kaip priemonė, lavinanti vaikų smulkiąją motoriką, akių-rankų koordinaciją, mastymą, vaizduotę, bei padedanti ugdyti kūrybiškumą. Idealiai tinka tiek vaikų grupėms, tiek individualiems užsiėmimams.