D.U.K.

Kas tai yra Magic Nuudles?
Magic Nuudles yra 100% ekologiški, saugūs, netoksiški ir biologiškai skaidomi žaislai, kurie patys gamina savo klijus. Magic Nuudles yra lavinamoji menų ir amatų medžiaga, padaryta iš kukurūzų krakmolo, maistinių dažų ir vandens.
Pastaraisiais metais Magic Nuudles ® produktai yra užsitarnavę gerą vardą ir reputaciją, nes yra plačiai naudojami daugiau kaip 2000 vaikų darželių Šiaurės Amerikoje. 2007m. Magic Nuudles ® buvo pripažinta kaip geriausia amatų medžiaga Amerikoje, Kanadoje ir Kinijoje.

Ka galime pasidaryti su Magic Nuudles?
Studijos įrodė, kad vaikai išmoksta daugiau ir greičiau, kai jie žaidžia, todėl pastaruoju metu Magic Nuudles vis plačiau yra naudojami švietimo sistemoje. ,,Mokomės kurdami” tai populiari tarptautinė sąvoka. Vaikai žaisdami gali statyti, kurti ir puošti viską, ką tik jie gali įsivaizduoti – raides, formas, skaičius, pilis, mašinas, gyvūnus, namus, žmones, papuošalus, raketas, gėles ir begales kitų daiktų. Magic Nuudles yra rekomenduojami fizinės terapijos specialistų, specialaus ugdymo pedagogų, kaip priemonė, lavinanti vaikų smulkiąją motoriką, akių-rankų koordinaciją, mastymą, vaizduotę, bei padedanti ugdyti vaikų kūrybiškumą.

Kaip naudoti Magic Nuudles?
Tiesiog pamirkote Magic Nuudle į drėgną kempinę arba į drėgną popierinį rankšluostį (arba tiesiog sudrėkinate liežuviu), kad jie pasidarytų lipnūs.
Paimate Magic Nuudle ir lipinate su kita Magic Nuudle dalele arba tiesiog lipdote ant popieriaus, stiklo, veidrodžio, medžiagos, medžio arba net ant odos.
Namai, pilys, gėlės, dinozaurai, kepurės, žmonės, gyvūnai, lėktuvai, raketos, papuošalai, raidės, formos – vaikai žaisdami gali statyti, kurti ir puošti viską, ką tik jie gali įsivaizduoti.

Kaip jie patys gamina savo klijus ir tampa lipnūs?
Magic Nuudles yra pagaminti iš kukurūzo krakmolo – kukurūzų krakmolas yra vieni iš geriausių gamtos naturalių klijų. Šiek tiek sudrėkinus Magic Nuudle pradeda lipti ir puikiai išsilaiko prilipinus prie kitų paviršių.

Kiek ilgai Magic Nuudles išsilaiko sulipę?
Tiek ilgai kiek Jūs to norite, tiesiog nesudrėkinkite ir jie išsilaikys amžinai!

Ar galima Magic Nuudles panaudoti dar kartą?
Žinoma! Tiesiog atskirkite vieną detalę nuo kitos, ir galite naudoti jas pakartotinai. Po antro ar trečio karto jos tampa nebe tokios lanksčios ir tada jas teks išmesti.

Kur aš galiu išmesti Magic Nuudles?
Magic Nuudles yra skaidomi mikroorganizmai, kurie paprastai ištirpsta vandenyje. Juos galite mesti į kriauklę, ar į lauką lietingą dieną, jie ištirps nepalikdami jokių kenksmingų likučių.

Kaip išvalyti Magic Nuudles?
Kadangi jie yra pagaminti is natūralaus kukurūzo krakmolo, dėmės išsivalo greitai ir paprastai. Ant stalo, stiklo, veidrodžio ar medžio, tiesiog nulupate nuo paviršiaus ir nuvalote drėgnu skudurėliu. Jei Magic Nuudles buvo prilipdytas prie odos tiesiog nuplaukite vandeniu naudodami muilą. Jei lipdėte ant audinio, naudodami drabužio skalbimo instrukciją jį tiesiog išskalbkite.

Kas gali žaisti su Magic Nuudles?
Tai priklauso nuo žmonių, bet gali žaisti nuo 3 metų amžiaus iki 99 metų žmonės.

Ar su Magic Nuudles yra saugu žaisti?
Susipažinkite su žaislų tarptautiniais saugos standartais: ASTMD4236 (Toksiškumo, odos dirglumo, akių dirglumo ir t.t) ASTM F963-08 (mechaninių pavojų, degumo ir.t.t) ir EN71.